Bewegungsfreude/Enerji Tableti

Bewegungsfreude/Enerji Tableti
Marka: Röhnfried

# Bewegungsfreude (Hareket Keyfi)

Dr. Hesse „Bewegungsfreude“, örneğin çeviklik, takip çalışmaları ya da köpek yarışı gibi spor etkinlikleri, denemeler ve uzun soluklu yürüyüşlerde kullanılan köpekler için hareketlilik ve hareket keyfini desteklemektedir. İçeriğinde yer alan katkı maddeleri ve vitaminler, artan talebin ilave yöntemlerle giderilmesine hizmet etmektedir.

İçerdiği Maddeler: Su, ısırgan otu, şeytan pençesi kökü, yoğurtotu, kereviz tohumu, karabuğday otu, Mabet ağacı yaprağı, papatya çiçekleri, Keçi sakalı.

Analiz Bölümü:  % 0.5 ham protein, % 0.3 ham yağ, % 0.6 ham lif, % 0.4 Ham kül,% 0.0 sodyum, % 95.2  nemlik.

1000ml başına içerdiği katkı maddeleri:  Vitaminler: Vitamin A (E 672) 140.000IE, D3 vitamini (E671) 19.000IE, E vitamini all-rak-alfa-tokoferil asetat 900 mg olarak, D-pantenol olarak 350 mg pantotenik asit, B2 vitamini; Riboflavin-5-fosfat ester monosodyum tuzu 90 mg, Biotin; D (+) Biyotin 1850 ƒÊg.

Teknolojik Katkılar: potasyum sorbat (E202) 2.500mg.

Besleme Önerisi: Dr. Hesse „Bewegungsfreude“,her 2 kg`lık vücut ağırlığı başına 1 ml olarak, 4-6 haftalık bir süre boyunca ek besleme şeklinde verilmesi tavsiye edilir. Bu dönem için Dr. Hesse „Darmgefühl“, günlük olarak büyük veya küçük diğer yemlerle karıştırılarak verilir. Yıl boyunca iyi bir sindirim ve beslemeyi desteklemesi için gerek duyulduğunda tekrar verilebilir.

Not: Bu ilave beslemeler, normal beslemelerin aksine olarak yüksek oranda D3 vitaminine sahip olmaları nedeniyle, sadece evcil hayvanlara günlük rasyonun 5 v.H oranına kadar verilebilir. Kullanmadan önce çalkalayın, serin tutun ve ışıktan koruyarak muhafaza edin! İlk kullanımdan sonra 4 ay içerisinde tüketin!

Etiketler:
Bursa Natural Yem © 2019 Web Tasarım